WHITEFEST 2019

2019 TARİHLERİMİZ BELLİ OLDU!
3 – 7 Şubat / 7 – 10 Şubat / 10 – 14 Şubat

Bir festival düşün ve düşündüğünden, söylenenden çok daha eğlenceli bir festival olduğunu biz değil katılımcıların söylediği Türkiye’nin ödüllü en eğlenceli Kış festivali Whitefest çok yakında başlıyor!

Binlerce üniversiteli gencin her yıl güzel anılar ile ayrıldığı bu festivale sende katılmalısın ki sosyal medyadan izlemek ve keşke demek yerine çok kıskandırmak senin elinde 🙂 festivalin tüm detaylarına kolaylıkla ulaşabilir aklına takılan tüm sorular için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimize ulaşarak Whitefest 2019 hakkında bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsin.

Eğlenceye doymayanların ve kış aylarında eve kapanmak istemeyenlerin tercihi her yıl olduğu gibi bu yılda Whitefest 2019 olacak. Her anı heyecan dolu bembeyaz karlar üzerinde eşsiz bir Uludağ deneyimin beraberinde yerinde duramayan etkinlikleri ve partileri ile dönmek istemeyeceğin 4 gün seni bekliyor. Peki en merak edilen soruya “Whitefest’de neler oluyor” biraz size bunlardan bahsedelim; Sabah’ın ilk ışıklarıyla ister kendi aracınla ister otobüs ile festival yolda başlıyor. Whitefest ekibimizin ve sponsorlarımızın aktiviteleri ile Uludağ Whitefest‘e ulaşıyoruz. İster pist manzaralı, ister çam ormanlarına bakan uçsuz bucaksız manzaralı odalarımıza yerleştikten sonra pistler kapanana kadar kayak ve snowboard yapıyoruz. Sonrasın da sıra Uludağ’ın beyaz karları üzerinde içinizi ısıtacak Afterski Party’e geliyor. Birbirinden ünlü DJ’lerin performansları ile karlar üstüne yağarken erimeye başladı bile…

Sınırsız eğlencenin ardından ana otelimizde tüm festival katılımcılarında yer aldığı ücretsiz partilerimiz gece saatlerine kadar devam ediyor ve sıra belki de onun için geldiğin, çok sevdiğin sanatçıya geldi. Belki de onu daha önce sahnede hiç bu kadar eğlenceli görmemiştin? Sanatçıların Whitefest ortamından aldıkları enerji ile sahnede çok daha uzun kaldıkları bir şehir efsanesi olmadığını anlayacak ve gözlerine göreceksin 🙂 Bitti mi sandın, sabah’ın ilk ışıklarına kadar eğlence yine After Party’ler ile devam ediyor. Her gün bir önceki günden daha zevkli ve heyecanlı olacağı daha ilk günden belli olmadı mı sence de? İster tek başına istersen topla büyük bir ekip olarak gel eğlencene eğlence kat!

Whitefest 2019 fiyatları bir önceki yıllar gibi yine çok uygun bir tatil imkanı sunuyor. Yanına getirmen gerekenleri “Check list” bölümümüzden incelemeyi unutmamalısın. Yılda yalnızca 3 dönem, 4 gece ve 5 gün olarak yapılan Whitefest Rezervasyonun için acele etmende fayda var. Odalar tükenmeden ve promosyon dönemlerinde ki avantajlar için bize çağrı merkezi telefonlarımızdan ulaşman ve Whitefest ücretsiz Ön Rezervasyonunu yaptırmalısın. Bizden şimdilik bu kadar artık Uludağ da görüşmek üzere…

 • SANATÇILAR

  Birbirinden ünlü 18 Sanatçı ve Dj senin için Uludağ’a çıkıyor. Eğlenceyi zirvede yaşamaya hazır mısın ?

 • OTELLER

  Konaklama için her bütçeye uygun 10 festival oteli seçeneklerimiz bulunmaktadır.

 • ETKİNLİKLER

  Sırf siz gönlünüzce eğlenin diye 5 farklı sahnede 60 dev etkinlik sunulmaktadır.

Whitefest 2019
 • ŞEHİRLER

  İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere 24 farklı şehir Uludağ Whitefest’te buluşuyor.

 • KATILIMCILAR

  Whitefest 19. yılında 12.000’i aşkın müzik severleri bir araya getirmektedir.

 • EĞLENCE

  Kışın en sıcak festivali Whitefest, 120 saat boyunca sınırsız eğlence imkanı sunmaktadır.

Whitefest Ön Rezervasyon
Copyright © 2008 - 2018 FestivalBudur.com - FestivalBudur Bir Jolly Tour Markasıdır. Her hakkı saklıdır.