WHITEFEST

14-18 Ocak / 4-8 Şubat / 11-15 Şubat

Doyasıya eğlenmek ve birbirinden güzel anılar ile zamanını geçirmek isteyenlerin tercihi ise Uludağ Festivali oluyor. Tahmin ettiğinizden çok daha büyük eğlence, sınırsız dans ve müzik, yepyeni arkadaşlıklar edinmek istiyor fakat sizin isteklerinizi karşılayacak bir festival arayışına girdiyseniz; size istediklerinizi net olarak vermeyi hedefliyoruz.

Kış aylarıyla beraber bir çok kişi eğlence sezonunun kapandığını düşünmekte. Aslında kış aylarıyla birlikte sezon yeni başlıyor diyebiliriz. Doyasıya eğlenmek ve birbirinden güzel anılarla zamanını geçirmek isteyenlerin tercihi ise Uludağ Festivali (Whitefest) oluyor. Düşündüğünüzden çok daha büyük eğlence, sınırsız dans ve müzik, yeni arkadaşlıklar edinmek istiyor fakat sizin isteklerinizi karşılayacak bir festival arayışına girdiyseniz; size istediklerinizi tam olarak vermeyi hedefliyoruz. Daha öncesinde bir çok farklı festivale gittiyseniz ve bundan dolayı da sizi şaşırtabilecek bir festivalle hiçbir zaman karşılaşamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz 🙂 Whitefest ile bu konudaki düşüncelerinizi tamamen ortadan kaldırmış oluyoruz.

Her sene birbirinden farklı aktiviteleri ortaya koyduğumuz Whitefest’le beraber artık kış aylarını evlerine kapanarak geçirmek yerine doyasıya eğlenmenin tadını çıkartabiliyoruz. Birbirinden ünlü isimleri tek bir festivalde görmek ve kışı daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde geçirmek adına ise hiç zaman yitirmeden rezervasyonunuzu yaptırmalı ve eğlence için geri sayıma da başlamış olacaksınız. Whitefest yıllardır yapılmakta olmasına rağmen pek çok üniversiteli halen bu festival ile alakalı çok fazla bilgi sahibi olmadıkları için ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez, festivale katılamıyor ve arkadaşlarından duydukları güzel anılardan sonra katılmadıkları için de ciddi anlamda pişmanlıklar duyabiliyorlar.

Biz Whitefest’i programlarken gençlerin isteklerini inceliyor ve buna göre planlama yapıyoruz. Böylece siz festivale geldiğiniz zaman ilk andan itibaren kendinizi daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli ve keyifli bir şekilde burada vaktinizi geçirmiş olacaksınız. Festivalde her sene birbirinden farklı sanatçılar yer alıyor. Böyle olunca da siz daha öncesinde festivale katılmış olmasanız dahi sonraki senede aynı kişiler bulunmadığından ötürü; kış aylarını dilediğiniz gibi geçirme olanağına da erişmiş oluyorsunuz.

 • SANATÇILAR

  Birbirinden ünlü 18 Sanatçı ve Dj senin için Uludağ’a çıkıyor. Eğlenceyi zirvede yaşamaya hazır mısın ?

 • OTELLER

  Konaklama için her bütçeye uygun 10 festival oteli seçeneklerimiz bulunmaktadır.

 • ETKİNLİKLER

  Sırf siz gönlünüzce eğlenin diye 5 farklı sahnede 60 dev etkinlik sunulmaktadır.

Whitefest 2019
 • ŞEHİRLER

  İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere 24 farklı şehir Uludağ Whitefest’te buluşuyor.

 • KATILIMCILAR

  Whitefest 19. yılında 12.000’i aşkın müzik severleri bir araya getirmektedir.

 • EĞLENCE

  Kışın en sıcak festivali Whitefest, 120 saat boyunca sınırsız eğlence imkanı sunmaktadır.

Whitefest Ön Rezervasyon
Copyright © 2008 - 2018 FestivalBudur.com - FestivalBudur Bir Jolly Tour Markasıdır. Her hakkı saklıdır.